Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. W razie dalszych niejasności lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy – tutaj lub telefoniczny. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na każde zadane pytanie.

Złożyłem zamówienie, kiedy otrzymam kabinę?

W przypadku płatności przelewem czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Termin wysyłki, to minimum następny dzień roboczy, po zaksięgowaniu wpłaty max do 14-go dnia w zależności od dostępności kabiny.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak

Czy na zakupione kabiny udzielamy gwarancji?

Tak. Wszystkie kabiny są objęte 24 miesięczną gwarancją.

W jaki sposób będzie dostarczona kabina i czy przesyłka jest bezpieczna?

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej jego wartości. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki bezpośrednio do Twojego domu lub pracy. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie (rozerwane, przedziurawione, zamoczone opakowanie)  dostarczonej do Ciebie paczki masz wątpliwości co do stanu jej zawartości,  należy w obecności kuriera sprawdzić, czy towar nie jest uszkodzony. W przypadku uszkodzenia towaru  koniecznie spisz wraz z kurierem protokół reklamacyjny. Kabiny są pakowane w kartony, ceny kabin zawierają koszty dostawy kabin na terenie kraju. Płacicie Państwo tylko za kabinę.

Czy jest możliwe wysyłanie kabiny za granicę?

Tak

W jaki sposób można zapłacić za kabinę?

Sposób płatności to tylko przelew na konto bankowe firmy Glasskol. Nie wysyłamy kabin za pobraniem.

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu glasskol, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne. Staramy się na naszej  stronie internetowej proponować tak niskie ceny aby nie dało się znaleźć oferty tańszej i bardziej konkurencyjnej.

Zamówiłem kabinę, czy poradzę sobie sam z zamontowaniem kabiny?

Oczywiście, wystarczy pomoc znajomego i zamontowanie kabiny nie stanowi żadnego problemu, ponieważ montaż kabiny jest bardzo prosty, wręcz intuicyjny.

W razie innych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.