Typy kabin prysznicowych

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych klientów są w pełni dopasowane do ich potrzeb kabiny prysznicowe, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Podczas naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby nasz projekt spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki, dlatego tworzone przez nas zabudowy wnękowe, narożnikowe oraz walk-in wykonujemy na wymiar w oparciu o aktualnie panujące trendów oraz stylistykę danego wnętrza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kabin prysznicowych, które proponujemy w różnych rozmiarach oraz modelach do wyboru.

Kabiny wnękowe

To najczęściej wybierana przez naszych klientów propozycja, która tworzona jest w oparciu o trzy ściany tworzące wnękę oraz odpowiednio dopasowane do niej drzwi z niezbędnym wyposażeniem. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób całkowicie kompleksowy, zapewniając pełen zestaw zabudowy tj. Zawiasy, gałki, uszczelki, progi silikonowe oraz odpowiednio dopasowane drzwi ze szkła hartowanego. Element szklany dostosowany jest do indywidualnych wymiarów wnęki oraz oczekiwań klienta. Proponujemy pośród nich zarówno standardowe elementy szklane w całości pełniące funkcję drzwi, jak i modele przesuwne, z dodatkowym przeszkleniem czy z podwójnymi skrzydłami. Kabiny wnękowe doskonale sprawdzają się w łazienkach, które zaprojektowano ze specjalną wnęką prysznicową, oszczędzając jednocześnie wiele miejsca i zapewniając im świetną funkcjonalność.

Kabiny narożnikowe

Jest to propozycja doskonała zarówno dla małych, jak i większych łazienek, ponieważ wymiary zabudowy możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości danego wnętrza. Kabiny narożnikowe wykonujemy z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 8 mm, które zapewnia doskonałe parametry i estetykę. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb możemy wykonać tego rodzaju zabudowę prysznicową w formie standardowej, czyli z pojedynczymi drzwiami, jaki podwójnymi czy rozsuwanymi lub składanymi. Wykonujemy również modele  przyścienne, które składają się z trzech elementów szklanych.

Kabiny typu walk-in

Jest to rozwiązanie, którego popularność wciąż rośnie, szczególnie w przypadku łazienek w stylu nowoczesnym. Kabiny walk-in to zabudowy składające się wyłącznie ze szklanych elementów, bez drzwi. Tego rodzaju zabudowy prysznicowe mogą być montowane zarówno w narożnikach, jak i przy ścianach, zapewniając nowoczesny charakter i maksimum łatwości pielęgnacji. W zależności od rozmiarów wymagają użycia szklanych elementów pełniących funkcję ścianek oraz specjalnych stabilizatorów.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych kabin prysznicowych, z których każdą wykonujemy na indywidualne zlecenie każdego klienta. Jesteśmy pewni, że uda nam się zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt zabudowy narożnikowej, wnękowej czy walk-in, dopasowany zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów 500-362-858 oraz 507 680 096 lub adresem mailowym biuro@glasskol.com – zapraszamy do kontaktu!

Inny Typ Kabiny

Jeśli znalazłeś wzór kabiny, jakiej potrzebujesz, napisz do nas podając szczegóły zamówienia oraz dane do wystawienia faktury pro forma, na podstawie której będzie można dokonać wpłaty lub zaliczki. Jeśli aranżacja Twojej łazienki wymaga przygotowania odpowiedniej zabudowy, stworzymy projekt odpowiedni do Twoich potrzeb.

Jeśli masz pytania, z chęcią na nie odpowiemy.